0
0

درباره و تماس با ما

مدیر و موسس دانش

دانش آب چطور متولد شد؟

  1. من همیشه به فکر این بودم که چطوری میتونم آموخته های خود را با دیگران به اشتراک بزارم؟ تقریبا چند سالی در شبکه اجتماعی تلگرام با کانال تلگرامی دانش آب  فعالیت کردم اما دوست داشتم به صورت رسمی این کار را انجام دهم و در اینترنت درباره موضوعات مختلف مطالعاتی میکردم تا اینکه به صورت کاملا اتفاقی با سایت بیشتر از یک آشنا شدم و پیگیر مطالب بسیار با ارزشمند این سایت شدم. هر چقدر درگیریم با این سایت بیشتر می شد حال منم خوب می شد یجورایی عجیب وابستش شدم. با مطالعه مطالب و آموزش های مختلف جرقه تاسیس دانش آب در ذهن من زده شد تا با تاسیس یک وبسایت بتونم آموزش ببینم و آموخته های خود را با دیگران به اشتراک بگذارم. 

بخشی از فعالیت های من به شرح زیر هستند:

– نگارش کتاب ” تحلیل پایداری شیروانی های خاکی و آموزش کاربردی نرم افزار (GeoStudio (SLOPE/W ” با همکاری دکتر فرزین سلماسی و مهندس بهرام نورانی
– نویسنده چندین مقاله کنفرانس های ملی و بین المللی
– نویسنده چندین مقاله علمی و پژوهشی داخلی و خارجی (ISI)
– داور کنفرانس ها و چند نشریه علمی و پژوهشی داخلی
– برگزاری چندین کارگاه آموزشی در دانشگاه های مختلف کشور

آدرس صفحات علمی من

خدمات دانش آب

ما در دانش آب به آموزش نرم افزارهای تخصصی و عمومی، مقاله نویسی، نکات مهم کنکوری، لغات تخصصی و هر آن چیزی می پردازیم که برای پیشرفت یک مهندس آب و رشته های مرتبط موثر و نیاز است. با این آموزش ها هر کسی می تواند با آموزش های موثر تبدیل به یک مهندس آب موثر بشه و دنیای آبی خود را زیبا و آبی تر کند.

ما در این وبسایت ضمن آموزش های رایگان به ارائه دوره ها، محصولات و مباحث آموزش در حیطه های نرم افزار های تخصصی و عمومی، مقاله نویسی، لغات تخصصی و ….. می پردازیم.

کتاب تالیفی با همکاران

راه های ارتباطی با ما

« ساعات پاسخگویی و کاری دانش آب، هر روز هفته از ساعت ۱۰ الی ۲۱ می باشد، اما بخش تیکت سایت، پشتیبانی تلگرام و ایمیل ۲۴ ساعت شبانه روز و هر روز هفته می باشد»